Astrosoul Code
הצופן הנשמתי שלך

המדיום האסטרולוגי והפסיכו-אסטרולוגיה:

האסטרולוגיה פותחת עבורך את השער לקבלת תשובות לשאלות:

מי אתה?!… מאין באת?… לאן אתה הולך?!…

לאור הבנות של 27 שנים בהן האסטרולוגיה הינה חלק מחיי, הן ברמת הלימוד והמחקר והן ברמת הייעוץ (למאות אנשים במהלך השנים), אפתח במאמר זה את הדלת לנושא ההתבוננות ההוליסטית במפת הלידה ותרגום האנרגיה הנובעת ממנה לתובנות מעשיות – שיתרמו לאדם תמיכה, ראית הדרך והעצמה, בשעות הדחק בהן הוא מגיע להתייעצות ולהדרכה רוחנית.

אסטרולוגיה הוליסטית , והפסיכו אסטרולוגיה

(שילוב הפסיכולוגיה והאסטרולוגיה) מתייחסת למפת הלידה' הן ברמת ה "מאין באת"? (וכמובן, לאן אתה הולך) והן ברמת ה "עם מה באת"? מאיזה חומרים קורצת?

מה יש בך שאינו נגלה לעינך? מה נותר בצל, כקו הגנה?

מה ניתן להבין ו "לתקן", על מנת לבחור כיוון הנכון עבורך במיוחד, שישרת את התקדמותך ויאיר את החסמים ליישום פריצות דרך בחיים, (גם כשנדמה לך שאתה שרוי בדרך ללא מוצא).
"תיקון", מושג השאול מעולם הקבלה, קשור לשיעורים שיש לנו ללמוד בחיים ואין זאת אומרת חלילה כי הגעת מקולקל, אלא כי:
בהיות האנרגיה של יצירתך, מתגלמת בחומר-, הגוף והעולם אליו נולדת-"נכלא" לעתים רצון הנשמה, שתדריו גבוהים ונעלים, בתדרים נמוכים יותר של האגו,: הורים שאינם מודעים, סביבה, ואישיות (המעורבת שכל ורגשות), עד כדי כך, שברוב המקרים, אין אדם "מגרד" אפילו את רף הפוטנציאל הענק הנגלה במפת לידתו.

על מנת שתבין ותגשים פוטנציאל זה, ישנו צורך לפתח מודעות לאזורי הנוחות, בהם אתה יושב, כי ככה התרגלת, עוד מחייך הקודמים- ולצאת מהם לכיוון ההווה העתידי, הניתן לצפייה דרך מפת הלידה שלך.

מפת לידה אסטרולוגית

בנויה על הנתונים האסטרונומיים המדויקים שנצפו בשמיים, ברגע מסוים ומקום מסוים על פני הפלנטה, ושילובם במבנה,( גלגל), רעיוני רוחני, המסמל את התבנית האנרגטית של סך כל קיומך.

לקריאה נכונה של המפה והבנת ההשלכות של יחסי הגומלין בין הפלנטות ושאר המרכיבים, ישנה חשיבות מכרעת לאדם המבקש להתפתח ולפתח את עצמו ויכולותיו.

המפה האסטרולוגית האישית, יכולה לחסוך לך שנים של התלבטויות וחיפושים ביחס לשאלות בכל תחומי החיים. ניתן לראות בה את צרכיך, דחפיך, מניעך, רצונותיך, יחסיך עם עצמך, עם הקרובים אליך,  משפחתך, זוגיות ואהבה, החברה בה אתה נמצא, פיתוח כישרונותיך ויכולתך בעבודה, כספים, ילדים וחיוניות הגוף והנפש.

מהי אסטרולוגיה? ואיך היא עובדת עבורך?

האסטרולוגיה הינה תורה מרתקת, המשלבת באופן ייחודי , אלמנטים מדעיים, לכלל התבוננות על נפש האדם, רגשותיו, מאווייו, אופן פעילותו, מחשבתו האנרגיה שלו, בריאותו ורוחניותו.

מהתבוננות עמוקה במפת הלידה, ניתן ללמוד, על המסלול אותו בחרה הנשמה לחוות, על הקשיים, האתגרים והעוצמות, המוצעים, ועל כיוון הבחירה הרצוי, התומך בצמיחה, התפתחות, יצירה ,ומודעות רוחנית. אלו כוללים כמובן את התחום המרכזי של יחסנו עם עצמנו, בראי היחסים החברתיים והזוגיים אותם ניצור, והדרך לריפוי יחסים אלו, תוך בחינת ה"תיקונים" אותם יש לעשות, ע"מ לנוע קדימה.
ברצוני להאיר כמה זוויות ביחס לנושא האסטרולוגיה, לשם כך אשתמש במספר מונחים:

מפת לידה

זוהי תמונת המצב השמימי, המדויק והייחודי ששרר בעת הלידה , במקום מסוים על פני כדור הארץ. המפה כוללת אלמנטים רבים המחושבים ע"פ לוחות הכוכבים של אותו היום, ובהתאמת זמנים אוניברסאלית, לזמן הלידה המקומי.
את המפה משרטטים על מעגל מושלם, 360*, המחולק ל 12 גזרות, בנות 30* כ"א, המכילות את המזלות, ע"פ סדרם: טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים,עקרב, קשת, גדי, דלי, דגים.

ההורוסקופ הכללי

מבוסס על מיקומה של פלנטה אחת בלבד- השמש, במזל מסוים, וההשפעות של מצב הכוכבים כרגע, על אותה השמש.

אופק

נקודת האופק נקבעת ע"פ שעת הלידה, ביום ובמיקום הלידה, ועל פיה נקבעים מיקומי שאר בתי הלידה, במפה. האופק מייצג בין השאר, את השער האנרגטי דרכו בוחרת הנשמה להפציע לאוויר העולם. מיקומו והזויות שנוצרות כלפיו, ע"י מיקומי הכוכבים, יראו גם על אופי המראה האנרגטי והחיצוני של אדם. (המסכה שלו, "הפרסונה")).

 

הבתים

הינם 12 גזרות, היושבות ע"ג גלגל המזלות. כל אחד מהבתים, מייצג מספר תחומי חיים, נושאים ורעיונות ארכיטיפים, אשר יוצרים יחדיו מארג חיים שלם, כאשר בתוך הבתים, ממוקמים הכוכבים והמזלות.

הפלנטות

הכוכבים. ובכללם: השמש, הירח, מרקיורי (כוכב חמה), ונוס (נוגה), מארס(מאדים), יופיטר(צדק), סאטורן(שבתאי), אורנוס, נפטון, כירון ופלוטו.

ראש וזנב דרקון

אלו הם צמתים של הירח, המשורטטים ע"פ המפה ומתווים נק' מבט על מסלול הנשמה. מהיכן הגיעה ולאן מועדות פניה.
מרכז השמיים: כפי שהאופק יוצר את הציר האופקי, כך מרכז השמיים יוצר את הציר האנכי בגלגל. מרכז השמיים מייצג בין השאר את ייעודו ופסגת שאיפותיו של אדם, והפוטנציאל שלו למימושן.

גישות שונות

עד כאן לעניין המונחים. ומכאן נבהיר, ניתן להתייחס לנתוני הלידה במספר רב של רבדים.
ישנן כמה גישות מרכזיות : הגישה המסורתית, הסמלית, ההוליסטית והמדעית.-
שילוב כל הגישות יוצר כלי רב עוצמה, המכיל מידע והכוונה על תיבת האוצרות של האדם והגישה אליה!

 

אני מברכת אתכם על הנאורות שבחרתם,
ברצונכם לדעת את עצמכם דרך מדיום מרתק זה.